Zapoznaj się z kalendarzem kulturalnym!
W menu powyżej można wyszukać kategorię wydarzenia (film, teatr, itp.):

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

🎞 Przegląd filmowy

26 listopada, 2020 @ 18:00

IX Tarnogórski Przegląd Filmów o Tematyce Uzależnień „Żyć mocniej…?”
Młodzież i dorośli:
18.00 – wykład: „(Nie)daleko pada jabłko… O sile bliskich relacji w uzależnieniu” – Sylwia Frąc (TO TU – Tarnogórski Ośrodek Terapii Uzależnień, Profilaktyki i Pomocy Psychologicznej)
19.00 – film „Mój piękny syn” (2018)
WYZWANIE: ŻYCIE

Od dziewięciu lat TCK organizuje Tarnogórski Przegląd Filmów o Tematyce Uzależnień „Żyć mocniej…?” poruszający tematykę uzależnień i wyzwań, które stawia przed człowiekiem życie we współczesnym świecie. Seansom filmów fabularnych i dokumentalnych towarzyszą profesjonalne wykłady i spotkania ze specjalistami z TO TU – Ośrodka Terapii Uzależnień, Profilaktyki i Pomocy Psychologicznej oraz OPiLU – Ośrodka Profilaktyki i Leczenia Uzależnień w Zabrzu.

Funkcjonujemy w czasach podejmowania wyzwań. Czasami z wyboru, czasami z konieczności. Nieraz musimy przekraczać granice swoich możliwości, aby sprostać oczekiwaniom i otoczenia. Na naszej drodze pojawiają się między innymi uzależnienia, traumatyczne przeżycia, pokusy niesione przez technologię i wiele innych czynników. Stajemy na krawędzi wytrzymałości. Dlatego tak ważne jest, by żyć w zgodzie ze sobą i nie bać się wyzwań. Dlatego tegoroczna edycja Przeglądu nosi podtytuł „Wyzwanie: Życie”.

Bezpłatne wydarzenia w ramach Przeglądu adresowane są do dzieci, młodzieży i dorosłych.

Szczegóły

Data:
26 listopada, 2020
Czas:
18:00
Wydarzenie kategorie:
,

Organizator

TCK
Strona internetowa:
http://tck.net.pl

Miejsce

TCK
ul. Sobieskiego 7
Tarnowskie Góry, 42-600 Polska
+ Google Map